NEDERLANDS

Rover Mowers Ltd

ABN 11 000 257 303

GEBRUIKSLAAR MAKEN (vervolg)

VERWIJDEREN VAN DE VERPAKKINGTOUWTJES VAN DE CONTROLEHENDELS

Verwijder en gooi de verpakkingtouwtjes weg die het remsnijmes en de hendel voor zelf-rijden aan het handvat vastklemmen voordat u probeert om de maaier te starten (zie figuur 5).

WAARSCHUWING

Vouw de handvatten open en zet ze vast in de rechtop positie (zie “Ontvouwen van het Handvat” sectie)

5

 

• Verwijder de verpakkingtouwtjes. (zie figuur 5).

SMERING VAN DE MOTOR EN BRANDSTOF

De handleiding van de motorfabrikant die inbegrepen is in de maaier uitrusting gaat over de veiligheidsmaatregelen voor de motor, de aanbevelingen voor olie en brandstof, de handelinginstructies en de regeling en onderhoud. U moet deze aanbevelingen in acht

nemen

Als u de handleiding van de motorfabrikant niet heeft, gaat u dan naar de dichtstbijzijnde fabrikantagent voor een kopie

VOORZICHTIG De motor is verpakt zonder olie of brandstof. Voordat u de motor probeert te starten moet u eerst met olie en brandstof vullen volgens de aanbevelingen van de motorfabrikant

Laat geen vuil of materialen die de brandstof kunnen verontreinigen in de benzinetank of in de oliefilterpijp komen.

DE POWERSTART OPTIE

De accu moet van de maaier verwijderd worden als het opniew geladen wordt.

Gebruik de batterijcharger alleen binnenshuis zodat het weer het niet kan beinvloeden.

In de batterij zit een sterk zuurelectrolijt die persoonlijke of materiale schade kan veroorzaken. U moet de batterij niet uit elkaar halen, laten vallen of beschadigen.

U moet de batterij niet in het vuur gooien of de batterij aan te grote hitte blootstellen, want deze kan ontploffen. WAARSCHUWING Voorzichtig zijn als u het weggooit. Raadpleeg lokale regelingen over het weggooien van batterijen.

Lekkende batterijen moeten onmiddelijk vervangen worden.

De batterij alleen met een droge doek schoonmaken. Nooit benzine, verdunningsmiddelen of andere petrochemicalien gebruiken. Alle gemorste electrolijten met een alkalijn oplossing neutraliseren.

Verwijder de twee schroeven van de batterijkist, draai de batterij en deksel naar voren zodat de batterijklemmen te zien

 

zijn. (zie figuur 6).

 

Schuif de rode en zwarte ijzerdraden van de batterijklemmen en neem de batterij weg.

 

Zet de batterij op een koele en droge plek en sluit de batterijcharger aan de batterijklemmen , (rood [+] aan rood [+] en

 

zwart [-] aan zwart [-]).

 

Sluit de batterijcharger aan een 220-240 volt stopcontact en schakel het aan.

 

Laad de batterij gedurende 10-16 uren, schakel de 220-240 volt stopcontact uit en verwijder de kabels van de

 

batterijcharger van de batterij.

 

Plaats de rubber batterijblokken aan elke kant van de batterij en plaats het weer terug in de batterijkist.

 

Schuif de ijzerdraadbedrading connecties aan de batterijklemmen rood [+] aan rood [+] en zwart [-] aan zwart [-].

6

Neem het deksel van de batterijkist, zet het terug en draai de twee schroeven vast.

 

DE OPTIE ZELF-RIJDENDE MAAIER

Verwijder en gooi de verpakkingbanden weg die de hendel voor zelf-rijden aan het handvat vastklemmen voordat u probeert om de maaier te starten (zie figuur 5).

WAARSCHUWING

IN WERKING STELLEN

Voordat u probeert om deze machine in werking te stellen moet u eerst de “Veiligheidsinstructies” lezen in deze handleiding en andere handleidingen die met dit product geleverd zijn.

Lees en begrijp de veiligheidssymbolen die op de machine zijn geplaatst en die in de “Labels” sectie te zien zijn.

U moet er zeker van zijn dat alle artikelen in de “Gebruikslaar maken” sectie voltooid zijn.

U moet er zeker van zijn dat de “operateurcontrole” goed functioneert. Deze controle is een verplicht veiligheidartikel, dat een rem

WAARSCHUWING

aan de motor aan het werk zet. Als de hefboom tegen de handvat wordt gehouden dan laat men de rem los en de messen zijn dan vrijgezet om te kunnen draaien. Als de hefboom losgelaten wordt dan zet u de rem aan en de messen/motor stopt snel.

GRASVANGER

Nooit de Grasvanger installeren of weghalen terwijl de motor aan is.

WAARSCHUWING

59

Powered Walk Behind Mower - CE

Part No. 04016218 Rev F

© Copyright 10/2005

 

 

 

 

Page 62
Image 62
Rover 51, 61, 80 owner manual Gebruikslaar Maken vervolg, Werking Stellen