Форма для випікання (залежно від моделі)

Форму для випікання (глибина: 20 мм) можна використовувати для приготування пирогів, печива та іншої випічки. Ставте скошеною стороною до переду.

Універсальна форма (залежно від моделі)

Універсальну форму (глибина: 30 мм) можна використовувати для приготування пирогів, печива та іншої випічки. Вона також підходить для смаження. Її можна використовувати разом із дротяною решіткою для збирання рідини з метою запобігання потраплянню крапель на дно печі. Ставте скошеною стороною до переду.

Надглибока форма (залежно від моделі)

Надглибока форма (глибина: 50 мм) підходить для смаження. Її можна використовувати разом із дротяною решіткою для збирання рідини з метою запобігання потраплянню крапель на дно печі. Ставте скошеною стороною до переду.

Рожен для смаження (залежно від моделі)

Рожен для смаження використовується для приготування птиці на грилі, наприклад курки. Рожен можна використовувати лише в одному режимі на рівні полиці 3, оскільки його слід встановити в адаптер на задній стінці. Під час приготування страв знімайте чорну пластмасову ручку.

Рожен для смаження і приготування шашлику (залежно від моделі) Використання

Встановіть піддон (не підставку) на рівень 1 для збирання соку під час приготування або на дно печі, якщо будете смажити дуже великий шмат м’яса.

Натягніть один кінець виделки на рожен; настроміть м’ясо, яке слід засмажити, на рожен;

Злегка проварену картоплю та овочі можна розкласти навколо країв піддону для одночасного підсмажування.

Встановіть підставку на середню поличку «v»-подібним боком уперед.

Щоб було легше встановити рожен, ручку можна вкрутити з тупого кінця.

Опустіть рожен на підставку так, щоб гострий кінець був спрямований до заду, і обережно потисніть, доки кінчик рожна не потрапить на обертовий механізм ззаду печі. Тупий кінець рожна має бути розташований на «v»-подібній деталі. (Рожен має два вушка, які мають знаходитись ближче до дверцят печі для запобігання руху рожна вперед; вушка також служать як лапки ручки).

Перед приготуванням страви викрутіть ручку. Після приготування їжі прикрутіть ручку назад, щоб легше було зняти рожен із підставки.

Телескопічні рейки (залежно від моделі)

Щоб вставити дротяну поличку чи піддон, спершу вийміть телескопічні рейки для одного рівня.

Встановіть дротяну поличку або піддон на рейки і вставте назад до кінця у піч. Закривайте дверцята печі лише попередньо потиснувши телескопічні рейки у піч.

Фільтр жиру (залежно від моделі)

Фільтр жиру, розташований на задній стінці всередині печі, захищає вентилятор, круглий нагрівальний елемент та піч від накопичення забруднень, зокрема бризок жиру. Під час приготування м’яса радимо використовувати фільтр від жиру. Цей фільтр не можна використовувати під час випікання виробів із тіста! У разі його наявності результати приготування випічки можуть бути невтішними.

Українська - 13

04 УПРАВЛІННЯ ПІЧЧЮ

NV70F77,NV66F77,NV6786 Series_WT_DG68-00447K-02_UK.indd 13

2014-07-11 ￿￿ 11:38:06

Page 49
Image 49
Samsung NV6786BNESR/WT manual Форма для випікання залежно від моделі, Універсальна форма залежно від моделі