LV LIETOŠANAS NOTEIKUMI

1. MONTĀŽAS IZPILDE

PIEZĪME – Piegādes laikā uz mašīnas jau var būt uzstādīti daži mezgli.

1.1Uzstādiet iepriekš samontēto roktura augšējo daļu

(1)darba stāvoklī un nobloķējiet to ar kloķu (2) palīdzību. Kloķu (2) gredzeni (3) ir jāpieskrūvē tā, lai augšējā daļa (1) būtu cieši piestiprināta pie roktura apakšējām daļām (4 un 5), un lai tās bloķēšanai un atbloķēšanai nebūtu jāpielieto pārmērīgs spēks.

Atlaižot kloķus (6) var noregulēt roktura augstumu; pēc regulēšanas pabeigšanas labi pieskrūvējiet kloķus (6). Piestipriniet elektrisko vadu, izmantojot apskavas (7 – ja tās ir paredzētas) tā, lai regulējot roktura augstumu vads nebūtu nospriegots.

Pareiza vada (8) stiprināšanas shēma ir attēlota zīmējumā.

1.2a Ja ir audekla maiss: Ievietot karkasu (1) maisā (2) un pievienot visus plastmasas profilus (3) ar skrūvgrieža palīdzību, kā parādīts zīmējumā.

3. ZĀLES PĻAUŠANA

3.1Paceliet akmeņu atgrūdēju un pareizi piestipriniet nelokanu maisu (1) vai audekla maisu (2), kā parādīts attiecīgajos zīmējumos.

3.2Pareizi piestipriniet pagarinātāja vadu, kā parādīts. Lai iedarbinātu motoru, nospiediet drošības pogu (2) un pavelciet slēdža sviru (1).

3.3Pļaušanas laikā nodrošiniet, lai elektrības vads atra- stos jums aiz pleciem tajā zāliena daļā, kura jau ir nopļauta. Zālāja izskats būs labāks, ja pļaušana vienmēr veiksit vienā konkrētā augstumā un pamīšus divos virzienos.

3.4Kad esat beiguši darbu, atlaidiet sviru (1). Atvienojiet uzgali VISPIRMS no kopēja savienojuma (2) un PĒC TAM no zāliena pļaujmašīnas slēdža sāniem (3).

GAIDIET, KAMĒR APSTĀSIES ASMENS, un tikai tad drīkst veikt jebkādus darbus ar zāliena pļaujmašīnu.

SVARĪGA PIEZĪME

Gadījumā ja motors apstājas darba laikā pārkarsēšanas dēļ, ir nepieciešams uzgaidīt apmēram 5 minūtes pirms to var iedarbināt no jauna.

1.2b Jei maišas iš plastiko ar drobės: Plastmasas daļai (11) esot apvērstā stāvoklī, fiksējiet karkasu (12) pie plastmasas daļas ar skrūvju palīdzību (13). Ievietot karkasu

(12)maisā (14) un pievienot visus plastmasas profilus (15) ar skrūvgrieža palīdzību, kā parādīts zīmējumā.

Ievietojiet rūpīgi audekla ārējo malu (16) plastmasas daļas

(11)gropē, lai attālums no galiem būtu 5-7 mm.

Uzstadit rokturi (17) maisa augšeja dala, ievietojot to specialas ligzdas lidz klikškim.

2.VADĪBAS IERĪČU APRAKSTS

2.1Motora vadība tiek nodrošināta ar slēdža palīdzību, kuram ir divi režīmi, lai nepieļautu motora nejaušu iedarbināšanu. Lai iedarbinātu motoru, nospiediet pogu (2) un pavelciet sviru (1). Atlaižot sviru (1), motors automātiski apstāsies.

2.2Augstumu regulē ar atbilstošas sviras palīdzību (1).

ŠO DARBĪBU DRĪKST VEIKT TIKAI TAD, KAD IR APTURĒTS NAZIS.

2.3Jūsu pļaujmašīna ir aprīkota ar teleskopisko sistē- mu roktura regulēšanai, lai rokturis un vadības orgāni atra- stos optimālā augstumā atbilstoši operatora augumam.

Lai veiktu regulēšanu ir jāatlaiž kloķi (1) un kāta rokturis (2) ir jābīda uz augšu vai uz leju jāvelk, līdz ir uzstādīts vēlams augstums; pēc regulēšanas pabeigšanas labi pieskrūvējiet kloķus (1).

4. PARASTĀ APKOPE

SVARĪGI – Regulāra un rūpīga tehniskā apkalpošana ir nepieciešama drošības līmeņa un mašīnas sākotnējo rādītāju saglabāšanai.

Glabājiet zāliena pļaujmašīnu sausā vietā.

1)Tīrīšanas, tehniskās apkalpošanas vai regulēšanas laikā izmantojiet izturīgus darba cimdus.

2)Pēc katras pļaušanas operācijas; iztīriet zāles atliekas un netīrumus, kuri ir savākušies šasijas iekšpusē, lai izvairītos no problēmām, saistītām ar mašīnas iedarbi- nāšanu, kuras var rasties, ja šie netīrumi iežūs.

3)Vienmēr pārbaudiet vai gaisa ieņēmējos nav zāles atlieku.

4.1Visas darbības ar asmeni ir jāveic specializētajos tehniskās apkopes centros.

Piezīme specializētajam tehniskās apkopes centram: Atkārtoti samontējiet asmeni (2) tādā secībā, kā parādīts attēlā, un pievelciet centrālo skrūvi (1) ar dinamometriskās atslēgas palīdzību līdz vērtībai 16-20 Nm.

4.2Nemazgājiet mašīnu ar ūdens strāvas palīdzību, kā arī nemazgājiet dzinēju un elektriskās daļas. Neizmantojiet agresīvus šķidrumus šasija tīrīšanai.

Ja radušās jebkādas neskaidrības vai problēmas, noteikti sazinieties ar tuvāko palīdzības dienestu vai vietu, kur iegādājāties iekārtu.

63