ET KASUTAMINE

1. MONTEERIMINE

MÄRKUS – Masina mõned komponendid võivad olla juba monteeritud.

1.1Viia eelnevalt monteeritud varre ülemine osa (1) tööasendisse ja blokeerida see käepidemetega (2). Käepidemete (2) otsakud (3) peavad olema kinni keeratud nii, et on tagatud ülemise osa (1) tugev kinnitus varre kahe alumise osa külge (4 ja 5), ilma et nende lahti või kinnikee- ramiseks liigset jõudu peaks kasutama.

Nuppe (6) lõdvendades on võimalik reguleerida varre kõr- gust; peale reguleerimist tuleb nupud (6) tugevalt kinni kee- rata.

Fikseerida elektrijuhe, kasutades selleks kinnitajaid (7 - kui on ette nähtud) võimaldamaks käepideme kõrguse regu- leerimist, ilma et juhe pingule jääks.

Kaablikonksu (8) õige asend on näidatud.

1.2a Riidest rohukoguja puhul: asetage raam (1) kotti

(2)ja kinnitage kõik plastikust ääred (3) nii nagu joonisel, kasutades kruvikeeraja abi.

1.2b Plastikust ja riidest rohukoguja puhul: Keerake plastikust osa (11) tagurpidi ja fikseerige kangas (12) kruvi- dega (13).

Asetage raam (12) kotti (14) ja kinnitage kõik plastikust ääred (15) nii nagu joonisel, kasutades kruvikeeraja abi. Sisestage kanga serv (16) plastikosa kanalisse (11), alusta- des äärest 5-7 mm kaugusel.

Monteerige käepide (17) koguja ülemisele osale, sisestades see nõksuga vastavatesse avaustesse.

2. JUHTIMISSEADMETE KIRJELDUS

2.1Mootori sisselülitamine on kaheastmeline, et vältida juhuslikku käivitumist. Käivitamiseks vajutage nuppu (2) ja tõmmake hooba (1). Kui hoob (1) lahti lasta, seiskub moo- tor automaatselt.

2.2Lõikekõrgust reguleeritakse vastava hoovaga (1).

SEDA OPERATSIOONI TULEB TEHA SEISVA LÕIKETERAGA.

2.3Teie muruniitjal on varre reguleerimiseks teleskoop- süsteem, nii et käepide ja juhtimisseadmed asetseks kasu- taja pikkuse suhtes optimaalsel kõrgusel.

Reguleerimiseks tuleb nuppe (1) lõdvendada ja tõmmata või lükata käepidet varrel (2) kuni soovitud kõrguse saavu- tamiseni; peale reguleerimist tuleb nupud (1) tugevalt kinni keerata.

3. MURU NIITMINE

3.1Tõstke üles kivikaitse ja pange külge jäiga kattega koguja (1) või riidest kattega koguja (2) nagu joonistel mär- gitud.

3.2Kinnitage pikendusjuhe õigesti, nagu näidatud. Mootori käivitamiseks vajutage lukustusnuppu (2) ja tõm- make lüliti hooba (1).

3.3Niitmise ajal jälgige, et elektrijuhe oleks alati selja taga ja niidetud muru poolel.

Muru kvaliteet saab parem, kui niita alati samal lõikekõrgu- sel ja vaheldumisi eri suundades.

3.4Töö lõppedes laske hoob (1) lahti. Tõmmake piken- dusjuhe välja ESMALT üldpesast (2) ja SEEJÄREL muruniit- ja lüliti poolt (3).

OODAKE LÕIKETERA TÄIELIKU SEISKUMISENI, enne kui hakkate teostama muruniitjal mistahes hooldustööd.

TÄHELEPANU

Juhul, kui mootor seiskub töö ajal ülekuumenemise tõttu, tuleb oodata umbes 5 minutit, enne kui masina võib uuesti käivitada.

4. HOOLDUS

TÄHTIS - Regulaarne ning täpne hooldus on hädavaja- lik, et hoida muruniiduk töökorras ning et töötamine oleks ohutu.

Muruniitjat tuleb hoida kuivas kohas.

1)Enne mistahes muruniitja hooldus-, parandus- või regu- leerimistööd, panna kätte paksud töökindad.

2)Pärast iga niitmist kõrvaldage korpuse külge jäänud rohujäätmed ja pori vältimaks, et need ära kuivades takistaksid järgmist muruniiduki käivitamist.

3)Kontrollige alati, et õhuavad oleks prahist puhtad.

4.1Kõik lõiketerale tehtavad hooldustööd tuleb teha vastavas teeninduskeskuses.

Märkus teeninduskeskusele: Tera (2) tagasimonteerimisel jälgige joonisel ettenäidatud järjekorda ja keerake tsen- traalne kruvi (1) kinni dünamomeetrilise võtmega, reguleeri- tud 16-20 Nm peale.

4.2Ärge kasutage veejuga ja vältige mootori ja elektrili- ste komponentide märjakssaamist.

Ärge kasutage korpuse puhastamiseks tugevatoimelisi vedelikke.

Mistahes probleemi või kahtluse korral pöörduge kõhkle- mata lähimasse teeninduskeskusse või edasimüüja poole.

69