Щоб уникнути ризику виникнення пожежі чи вибуху:
УВАГА • Не періть білизну, змочену чи очищену бензином, сухими миючими розчинниками або іншими легкозаймистими чи вибухонебезпечними речовинами. Вони продукують випари, які можуть зайнятися чи вибухнути. Сполосніть вручну білизну, яка оброблялася розчинниками чи іншими легкозаймистими рідкими або твердими речовинами, перш ніж класти її у пральну машину. Переконайтеся, що усі сліди таких рідин, твердих речовин і випарів усунуто. Небезпечні речовини містять: ацетон, денатурат, бензин, газ, певні побутові засоби для чищення і видалення плям, скипидар, віск та засоби для видалення воску.
•Запобігайте потраплянню бензину, сухих миючих розчинників чи інших легкозаймистих або вибухонебезпечних засобів у пральну машину.
•За певних умов у системі подачі гарячої води може продукуватися водень - наприклад у нагрівачі води, що не використовувався упродовж двох або більше тижнів. ВОДЕНЬ Є ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМ. Якщо система гарячої води не використовувалась упродовж двох або більше тижнів, перш ніж використовувати пральну машину, відкрийте усі крани з теплою водою і дайте їй стікти декілька хвилин. Це дасть вихід водню, який міг утворитися. Оскільки водень легкозаймистий, не паліть і не запалюйте вогонь у цей час.
Якщо є витік газу, негайно провітріть приміщення, не торкаючись вимикачів та розеток.
Перш ніж виконувати технічний огляд машини, від’єднайте її від мережі.
Перед кожним пранням спорожнюйте кишені білизни, яку пратимете. Маленькі тверді предмети неправильної форми, наприклад монети, ножі, шпильки і скріпки, можуть пошкодити машину. Не періть одяг із великими пряжками, ґудзиками чи іншими важкими металевими предметами.
Не відкривайте дверцята пральної машини, якщо у ній є вода. Перш ніж відкрити дверцята, перевірте, чи вода витекла.
Не ремонтуйте, не заміняйте і не виконуйте технічне обслуговування
Під’єднайте машину до системи водопостачання за допомогою нового набору шлангів. Не використовуйте повторно старі шланги.
Шланги подачі води з часом зношуються. Час від часу перевіряйте шланги на наявність випуклостей, вузлів, порізів, зношування і витоків; заміняйте їх у разі потреби та принаймні кожні п’ять років.
Перш ніж використовувати пристрій, слід зняти усі пакувальні матеріали і болти, які використовувались для транспортування. Якщо їх не усунути, це може призвести до серйозного пошкодження. Див. розділ “Усунення транспортувальних болтів” на стор. 12.
Перед першим пранням слід запустити повний цикл прання без завантаження одягу. Див. розділ “Перше прання”.
інформація з техніки безпеки _5
2014/8/11 10:55:54