Koeling van de huid: wanneer u begint met epileren of indien u een gevoelige huid heeft, kunt u het verkoelingssysteem gebruiken. Dit systeem is aangeraden door dermatologen en helpt mogelijke huidirritatie voorkomen.
•De Gel pack moet ten minste 2 uur in de vriezer hebben gelegen (u kunt het Gel pack in de vriezer bewaren, zodat deze altijd klaar is voor gebruik).
•Plaats de Gel pack in de verkoelings- handschoen onder het transparante plastic. Gebruik de Gel pack alleen in combinatie met de handschoen.
•Plaats de transparante kant van de handschoen op uw huid.
•Beweeg de verkoelingshandschoen ongeveer 1/2 minuut over de huid, of langer indien nodig.
•Epileer de gekoelde huid direct na het koelen zoals beschreven in deel «C».
•Herhaal het koelen en het epileren totat de totale oppervlakte is behandeld.
•Zorg ervoor dat uw huid tijdens het epileren droog is.
Belangrijk: de verkoelingshandschoen niet langer dan 2 minuten op hetzelfde stuk huid gebruiken. Niet blootstellen aan direct zonlicht. De Gel pack niet meer gebruiken indien deze beschadigd is. Gel pack kan met het huisvuil worden weggegooid.
Het verkoelingssysteem niet gebruiken in geval van hypergevoeligheid, allergie voor kou of indien uw huid aan gevoelsstoor- nissen lijdt, in geval van hartziekten of ontregelde bloedsomloop.
Het gebruik van uw Silk·épil
•Het epileerhoofd dat u gaat gebruiken (B of b) dient voor gebruik te zijn gereinigd.
•Om het epileerhoofd te verwijderen drukt u de ontgrendelingsknoppen 3 aan beide kanten gelijktijdig in en trekt u het epileerhoofd van het apparaat.
•Klik het gewenste epileerhoofd op het apparaat:
–Kies het starters epileerhoofd met de witte cilinder bindien u voor de eerste keer gaat epileren of indien u een zeer gevoelige huid heeft.
–Wanneer uw huid gewend is aan het
epileren kunt u het lila standaard epileerhoofd B gebruiken. Het standaard epileerhoofd heeft meer pincetten waardoor de haartjes sneller en efficiënter worden verwijderd.
•Zorg ervoor dat het opzetstuk 1 op het epileerhoofd is geplaatst.
•Steek de plug van het snoer 6 in de contactopening 5 en steek de stekker van de adapter 7 in een stopcontact.
C Epileren
1Zet het apparaat aan door de schake- laar 4 op positie «2» te zetten
(«2» is normale snelheid, «1» is langzamere snelheid).
2Wrijf over de huid zodat korte haartjes zich oprichten. Voor een optimaal resultaat dient de Silk·épil loodrecht (90°) op de huid te worden geplaatst. Beweeg het apparaat in een langzame, continue beweging, zonder hard te drukken, tegen de haargroeirichting in, in de richting van de schakelaar.
De SoftLift™ tips zorgen ervoor dat zelfs de haartjes die platliggen worden opgetild en met wortel en al worden verwijderd.
Omdat haartjes in verschillende rich- tingen kunnen groeien, is het raadzaam het apparaat in verschillende richtingen over de benen te bewegen voor een optimaal resultaat. Beide rollen van de huidverzachter dienen ten alle tijden in contact te staan met de huid, zodat de pulserende bewegingen de huid
28