Als de faxmachine in de stand Fax/Tel staat en de telefoon gaat, zullen alle toestellen op deze lijn het aantal keren overgaan dat u in de belvertraging hebt geselecteerd.

U kunt het gesprek door de faxmachine laten beantwoorden, die dan zal bepalen of het een faxbericht of een normaal gesprek is. Als het een normaal telefoongesprek is, houdt het dubbele belsignaal net zo lang aan als u onder F/T-beltijd hebt geselecteerd.

Zelfs als de beller tijdens het dubbele belsignaal ophangt, zal dit signaal het aantal seconden aanhouden dat u hebt geselecteerd.

Fax Waarnemen (met een externe telefoon)

Wanneer u deze functie selecteert, hoeft u niet op Fax Start of 5 1 te drukken als u de externe telefoon hebt aangenomen en u de faxtonen hoort die aangeven dat er een fax binnenkomt; u wacht gewoon een paar seconden en legt de hoorn op de haak zodra op het LCD-scherm van uw faxmachine de melding ONTVANGST verschijnt, of zodra u via de hoorn van het externe toestel (aangesloten op een ander contact dan de faxmachine) het tjirpende geluid hoort. Als u AAN selecteert, kan uw faxmachine faxen automatisch ontvangen, zelfs als u de hoorn van een extern toestel van de haak neemt. Als u UIT selecteert, moet u de faxmachine zelf activeren door op Fax Start te drukken, of door op het externe toestel op 5 1 te drukken. (De code voor het op afstand activeren moet dan via Menu/Set, 2, 1, 4 zijn ingesteld op AAN, zodat de code 5 1 kan worden gebruikt.) (Zie Werken met een extern of een tweede toestel, pagina 49.)

Als Fax Waarnemen vanwege een slechte verbinding niet werkt, moet u de code 5 1 invoeren om de machine te activeren.

1 Druk op Menu/Set, 2, 1, 3.

2 Gebruik of om AAN of UIT te selecteren, en druk vervolgens op Menu/Set.

3 Druk op Stop/Eindigen.

NORMAAL GEBRUIK

Faxen ontvangen 33

Page 42
Image 42
Brother FAX-8070P, MFC-9070 manual Fax Waarnemen met een externe telefoon