6

Geavanceerd verzenden

Geavanceerd gebruik

Automatisch voorblad

Dit voorblad wordt naar de faxmachine van de ontvangende partij gestuurd. Als de fax wordt verzonden met gebruik van de directkiesfunctie of de snelkiesfunctie, staat op het automatische voorblad de naam die bij het directkiesnummer (FAX-8070P) of het snelkiesnummer is opgeslagen.

Op dit voorblad staan verder ook uw stations-ID en het aantal pagina’s dat u verzendt. Als u de optie VOORBLAD INST. hebt ingesteld op AAN (functiemenu 2-2-7), komt in het vak voor het aantal pagina’s niets te staan.

U kunt een van de opmerkingen selecteren, of

1.GEEN OPMERKING kiezen als u geen opmerking op uw voorblad wilt zetten. (Zie Tekst invoeren, pagina 151.)

U kunt in plaats van een van bovenstaande opmerkingen echter ook zelf een opmerking opstellen. Voor het voorblad kunnen twee speciale opmerkingen van maximaal 27 tekens worden opgeslagen. (Zie Uw eigen opmerking opstellen, pagina 42.)

1.GEEN OPMERKING

2.BELLEN A.U.B.

3.BELANGRIJK

4.VERTROUWELIJK

GEAVANCEERD GEBRUIK

Voorblad uitsluitend voor het volgende faxbericht

De stations-ID moet zijn ingesteld. (Zie De stations-ID instellen, pagina 19.) Deze functie werkt uitsluitend als de stations-ID is ingesteld.

U kunt uw faxmachine zo instellen, dat alleen met een bepaald document een voorblad wordt verzonden.

1 Plaats het document met de bedrukte zijde naar beneden in de automatische documenteninvoer. 2 Druk op Menu/Set, 2, 2, 7.

3 Druk op Menu/Set zodra op het LCD-scherm de optie ALLEEN DEZE FAX staat.

4 Druk op of om AAN te selecteren, en druk op Menu/Set.

5 Druk op of om de mogelijke opmerkingen te bekijken.

6 Druk op Menu/Set zodra de gewenste optie op het LCD-scherm staat.

7 Voer twee cijfers in om aan te geven uit hoeveel pagina’s uw faxbericht bestaat. (Voer 00 in als

u dit vak leeg wilt laten.) Maakt u een vergissing, druk dan op en voer het aantal pagina’s opnieuw in.

8 Druk op Menu/Set. Op het scherm verschijnt de melding dat u kunt doorgaan.

9 Druk op 1 als u nog andere instellingen wilt selecteren. Het LCD-scherm toont nu weer het VERZEND MENU. Als u verder geen instellingen meer wilt selecteren, drukt u op 2 en gaat u door naar stap 10.

10 Voer het faxnummer in en druk op Fax Start.

Geavanceerd verzenden 41

Page 50
Image 50
Brother FAX-8070P, MFC-9070 manual Geavanceerd verzenden, Geavanceerd gebruik, Automatisch voorblad