Bediening voor opname en montage (zie bladzijden 27 t/m 30)

Invoeren van titels (monteren) voor fragmenten of groepen:

Bij opname van een fragment, wordt automatisch een fragmenttitel aan het fragment toegewezen. Indien u zelf een titel voor het fragment wilt invoeren, moet u eerst de oorspronkelijke titel wissen en dan de gewenste titel invoeren.

In-beeldbediening (zie bladzijden 31 t/m 35)Bediening met de in-beeldbalk:

A-B herhalen is alleen mogelijk binnen eenzelfde titel/ programma/fragment.

Gebruik van de dagelijkse timer (zie bladzijden 36 en 37)Instellen van de dagelijkse timer:

Indien u geen voorkeurzender of fragmentnummer juist tijdens het instellen van de timer heeft gespecificeerd, wordt de huidige gekozen zender of het eerste fragment afgespeeld wanneer de timer wordt geactiveerd.

De timer wordt geannuleerd wanneer u de stekker uit het stopcontact trekt of de stroom wordt onderbroken. U moet in dat geval eerst de klok en dan de timer opnieuw instellen.

De dagelijkse timer werkt niet juist indien u DVD-Video als bron heeft gekozen.

De dagelijkse timer wordt geannuleerd indien u de inslaaptimer instelt nadat de weergave door de dagelijkse timer werd gestart.

Bediening met het instelmenu (zie bladzijden 38 en 39)Algemeen:

Stel het beeldformaat met de TV in indien de bovenste en onderste gedeeltes van het menu niet worden getoond.

LANGUAGE menu:

Indien de door u gekozen taal voor “MENU LANGUAGE”, “AUDIO LANGUAGE” of “SUBTITLE” niet is opgenomen, zal de oorspronkelijke taal als basistaal worden gebruikt.

PICTURE menu—MONITOR TYPE:

Ook met “4:3 PS” gekozen, wordt het beeldformaat mogelijk 4:3 brievenbus tijdens weergave van een disc/ bestand. Dit is afhankelijk van de opname op de disc.

Indien u “16:9” voor een beeld met een aspectratio van 4:3 kiest, zal het beeld vanwege het omzetten van de beeldbreedte iets veranderen.

OTHERS menu—ON SCREEN GUIDE:

Het instelmenu en de in-beeldbalk worden getoond (en opgenomen), ook al is deze functie op “OFF” gesteld. De ondertitels en de informatie voor het inzoomen verschijnen, ongeacht deze instelling, altijd op het display.

Onderhoud

Voor een optimale werking van het systeem moet u uw discs en het mechanisme schoon houden.

Omgaan met discs

Druk licht op de middenspil en houd de disc aan de randen vast om de disc uit het doosje te halen.

Raak het spiegelachtige oppervlak van de disc niet aan en buig een disc niet.

Voorkom dat een disc kromtrekt en plaats derhalve na gebruik terug in het doosje.

Wees voorzichtig zodat er geen krassen op de disc komen wanneer u deze terug in het doosje plaatst.

Stel discs niet aan het directe zonlicht, extreme temperaturen en vocht onderhevig.

Reinigen van een disc:

Veeg een disc met een zachte doek, vanaf het midden naar de rand in een rechte lijn schoon.

Reinigen van het systeem

Verwijder vlekken met een zachte doek. Bevochtig een doekje met een in water opgelost neutraal schoonmaakmiddel, wring goed uit en reinig het systeem indien het zeer vuil is.

Voorkom dat de kwaliteit van het systeem verslechtert, het systeem wordt beschadigd of de verf gaat bladderen en let derhalve op het volgende:

Veeg NIET met een harde, schurende doek af.

Veeg NIET te hard af.

Veeg NIET met thinner of benzine schoon.

Gebruik GEEN vluchtige middelen, bijvoorbeeld insectenspray, op het systeem.

Zorg dat rubber of plastic NIET te lang contact met het systeem maakt.

Verwijderen van de luidsprekerafdekkingen

GatenUitsparingen

Luidsprekerafdekking

Nederlands

42