6864234V01-A_NL.fm Page 10 Friday, September 8, 2006 12:50 PM

Nederlands

10

WAARSCHUWINGEN

Oproeptoon

U kunt met uw portofoon verschillende tonen naar andere portofoons zenden om gebruikers op hetzelfde kanaal en met dezelfde code te laten weten dat u gaat praten. U kunt kiezen uit 5 oproeptonen.

1.U stelt een oproeptoon in door op SEL/ te drukken totdat het symbool CALL wordt weergegeven. Ook het nummer (1-5) van de huidige oproeptoon gaat knipperen.

2.Gebruik de zijknop VOL/CH (+) of (-) om de oproeptoon te wijzigen en beluisteren terwijl het betreffende nummer knippert.

3.Druk twee keer op SEL/ om af te sluiten met de nieuwe oproeptoon geselecteerd.

4.Druk op ^. om de geselecteerde oproeptoon uit te zenden. De geselecteerde oproeptoon wordt automatisch en gedurende een vaste duur uitgezonden. De oproeptoon wordt geannuleerd zodra u op de zendtoets (PTT) drukt.

Spraakbevestigingstoon

Als deze functie is ingeschakeld, geeft uw zendontvanger een piepsignaal wanneer u stopt met zenden en de zendtoets (PTT) loslaat Dit is te vergelijken met de termen 'Roger' of 'Over', en laat de andere persoon weten dat u bent gestopt met praten.

Gebruik wanneer u de portofoon inschakelt de zijknop VOL/CH (+) om deze toon te activeren of deactiveren.

Page 106
Image 106
Motorola XTR446 specifications Waarschuwingen, Oproeptoon, Spraakbevestigingstoon