LIETUVIŠKAI 73
3Surinktą pientraukį prispauskite prie krūties. Spenelis turi būti pačiame jo centre, o masažinė pagalvėlė labai gerai prigludusi, kad nepatektų oro.
SCF334: naudodamiesi antru tokiu pat elektriniu pientraukiu, galėsite tuo pačiu metu nutraukti pieną iš abiejų krūtų.Tačiau galite naudotis prietaisu ir pienui iš vienos krūties nutraukti tokiu pat būdu.
4paspauskite įjungimo / išjungimo mygtuką (Pav. 9).
,, Pientraukis automatiškai pradeda veikti stimuliavimo režimu, užsidega įjungimo / išjungimo ir stimuliavimo mygtukai.
,, Pradėsite jausti traukimą.
5Kai pienas pradės tekėti, spausdamos silpniausio traukimo mygtuką galėsite parinkti lėtesnį režimą (Pav. 10).
,, Vietoj stimuliavimo mygtuko užsidegs šis.
Pastaba. Nesijaudinkite, jei pienas nepradės bėgti iš karto. Atsipalaiduokite ir traukite toliau. Pirmus porą kartų naudojant pientraukį, kad pienas pradėtų tekėti, gali reikėti pasirinkti intensyvesnio traukimo režimą.
6Atsižvelgdamos į tai, kaip jaučiatės, galite pasirinkti intensyvesnio traukimo režimą, kuriam veikiant traukimas yra stipresnis. Galite grįžti prie silpnesnio traukimo režimo arba paspaudę atitinkamą mygtuką išjungti pientraukį, kada tik panorėsite (Pav. 11).
Pastaba. Neprivalote naudotis visais traukimo režimais – tik jums tinkamais.
Prieš nuimdamos pientraukį nuo krūties, visada išjunkite prietaisą.
Jei pieno nutraukti nesiseka, bandymas tai padaryti neturi trukti ilgiau kaip 5 min. Pasirinkite kitą dienos laiką. Jei procesas pasidaro labai nemalonus ar skausmingas, pientraukio nebenaudokite ir pasitarkite su savo maitinimo krūtimi konsultantu.
7Kad ištrauktumėte
Pastaba. Jeigu dažnai nutraukiate daugiau nei 125 ml pieno vienu kartu, galite naudoti 260 ml / 9 fl oz „Philips AVENT“ buteliuką, kad pienas neišsipiltų.
8Baigusios traukti išjunkite prietaisą ir atsargiai nuimkite pientraukį nuo krūties.
9Atsukite buteliuką nuo pientraukio korpuso, kad galėtumėte sumaitinti pieną ar padėti kitam maitinimui. Išplaukite kitas pientraukio dalis, kaip aprašyta skyrelyje „Plovimas ir sterilizavimas“.
10Atjunkite variklio įtaisą. Kad laikyti būtų patogu, apsukite silikoninį vamzdelį aplink variklio įtaisą ir pritvirtinkite dangtelį prie vamzdelio. (Pav. 12)
Po naudojimo
Motinos pieno laikymas
Galima laikyti tik steriliu pientraukiu nutrauktą pieną.
Motinos pieną galima laikyti šaldytuve (ne durelėse) ne ilgiau kaip 48 val. Nutrauktą pieną reikia nedelsiant atšaldyti. Jei nutrauktą pieną laikote šaldytuve, kad galėtumėte juo pamaitinti kūdikį vėliau, duokite jam tik į sterilų buteliuką ar indelį nutrauktą pieną.
Motinos pieną šaldiklyje galima laikyti ne ilgiau kaip tris mėnesius, jei jis supilstytas į sterilius buteliukus, uždarytus steriliu užsukamu dangteliu su sandarinimo diskeliu. Ant buteliuko turi būti etiketė, kurioje būtų aiškiai užrašyta nutraukimo data ir laikas. Pirmiau naudokite seniau nutrauktą pieną.
Jei ketinate kūdikiui duoti tik dviejų paskutinių parų pieną, laikykite jį šaldytuve surinktame „Philips AVENT“ buteliuke.