Jei jaučiate nemalonius jausmus, pvz., raumenų spazmus ar orientacijos praradimą, tuoj pat nustokite naudotis prietaisu ir pasitarkite su gydytoju.

Kad nepervargintumėte akių, naudodamiesi prietaisu darykite dažnas pertraukas.

Sumažinkite traumų nuo pasikartojančių judesių pavojų

Nuolat atliekant tuos pačius veiksmus, kaip antai spaudant klavišus, piešiant pirštu simbolius jutikliniame ekrane arba žaidžiant vaizdo žaidimus, gali atsirasti nemalonių pojūčių rankose, kakle, pečiuose arba kitose kūno dalyse. Ilgai naudodami prietaisą, laikykite jį atpalaiduota ranka, klavišus spauskite švelniai ir darykite pertraukėles. Jei naudodami prietaisą arba po to juntate diskomfortą, liaukitės naudoti prietaisą ir kreipkitės į gydytoją.

Saugokite savo klausą naudodamiesi ausinėmis

Didelis garsas gali sukelti klausos sutrikimus.

Didelis garsas einant gali atitraukti dėmesį ir sukelti

nelaimingą atsitikimą.

Visada pritildykite garsą prieš įjungdami ausines į garso šaltinį ir nustatykite minimalaus garsumo parametrą, reikalingą klausytis pokalbio ar muzikos.

Jeigu esate sausoje patalpoje, ausinėse gali susidaryti statinė elektra. Stenkitės nenaudoti ausinių sausose patalpose arba, prieš prijungdami ausines prie prietaiso, palieskite jomis metalinį daiktą, kad įvyktų statinės elektros iškrova.

Nesinaudokite ausinėmis važiuodami automobiliu ar dviračiu. Tai gali atitraukti jūsų dėmesį ir sukelti nelaimingą atsitikimą arba tai gali būti draudžiama vietos įstatymų.

Kai naudojate prietaisą eidami ar judėdami, imkitės atsargumo priemonių

Kad nesusižalotumėte ir nesužalotumėte kitų, visada stebėkite aplinką.

Nenešiokite prietaiso galinėse kišenėse ar ties juosmeniu

Nukritę galite susižeisti arba apgadinti prietaisą.

Lietuvių kalba