
Met de veelzijdige
Gereed voor de centrale bediening van Sony
Deze afstandsbediening is reeds in de fabriek gereed gemaakt voor de bediening van Sony apparatuur, dus na uitpakken hebt u onmiddellijk een geïntegreerd regelcentrum voor al uw Sony
Bedieningssignalen voor andere merken ook al vooringesteld
Bij aflevering is de afstandsbediening ook al geschikt voor alle andere grote merken. Voor het bedienen van
Aanleerfunctie voor het programmeren van uiteenlopende bedieningssignalen
Met de aanleerfunctie kunt u de signalen die nog niet vast zijn ingebouwd eenvoudig overnemen van elke andere afstandsbediening. Dit geldt ook voor de bediening van andere apparatuur dan audio/video: verlichting, airconditioning enz. (maar alleen infrarode signalen en niet altijd voor alle functies).
Flexibel aan te passen toetsen voor elk gewenst apparaat
De
Programmeergeheugen voor automatische bedieningsreeksen
Voor optimaal bedieningsgemak kunt u tot 16 afzonderlijke stappen onder een enkele toets vastleggen, om ingewikkelde functies geheel te automatiseren.
Handige tiptoetsen op LCD scherm met blauwe
Nadat u een component hebt gekozen, toont het LCD scherm van de afstandsbediening alleen de toetsen die u daarvoor nodig hebt. Dit maakt de bediening overzichtelijk en intuïtief. Het LCD scherm heeft een achtergrondverlichting voor prettige bediening, ook in het donker of bij gedempt licht.
Het CE merkteken op het apparaat is alleen geldig voor de producten die in de Europese Unie worden verkocht.
2NL