Basishandelingen

Andere Sony Componenten Bedienen Z

Met de meegeleverde afstandsbediening kunnen ook andere Sony componenten zoals TV’s, videorecorders en DVD-spelers worden bediend.

Druk op VIDEO en

Voor het kiezen van

 

 

TITLE

Videorecorder 1

 

(Beta)

 

 

(cursortoets omhoog)

Videorecorder 2

 

(8 mm)

 

 

MENU

Videorecorder 3

 

(VHS)

 

 

SYSTEM CONTROL 1/u

1/u

Alle fabrieksinstellingen herstellen

Druk op de 1/u toetsen bovenaan de

TV VIDEO DVD

Functietoetsen

Bedieningstoetsen

+

+

+ + +

– – –

MASTER VOL –

Voor u de afstandsbediening gebruikt voor de Sony component

De onderstaande tabel geeft een overzicht van de componenten waarvoor de afstandsbediening geschikt is.

Functietoets

Selecteerbare component(en)

TV

TV

 

 

 

VIDEO

Videorecorder 1 (Beta deck),

 

Videorecorder 2

(8 mm deck),

 

Videorecorder 3

(VHS deck)

 

 

 

DVD

DVD (speler)

 

 

 

 

De TV toets selecteert alleen de TV en de DVD toets alleen de DVD speler.

Gebruik de VIDEO toets om andere Sony componenten te kiezen. De VIDEO toets is af fabriek ingesteld op VTR 3 (VHS deck).

Om deze toetsen opnieuw toe te kennen, drukt u op de VIDEO toets terwijl u tegelijkertijd de toets indrukt die in de onderstaande tabel vermeld staat.

afstandsbediening, en tegelijkertijd op MASTER VOL –. Alle parameters in de afstandsbediening worden gewist en de fabrieksinstellingen worden hersteld.

Andere Sony componenten bedienen

Volg de onderstaande procedure om eventuele andere Sony componenten te bedienen.

1Druk op de functietoets op de afstandsbediening voor de betreffende component (TV, VIDEO of DVD).

De gekozen component wordt geactiveerd.

2Bedien de componenten met de bedieningstoetsen.

Elke bedieningstoets op de afstandsbediening komt overeen met een basishandeling voor de Sony component.

Details omtrent het gebruik van elke bedieningstoets vindt u in de gebruiksaanwijzing van de betreffende Sony component.

zAls u een bedieningstoets indrukt

De functietoets van de respectieve component (TV, VIDEO of DVD) knippert om aan te geven wat wordt bediend. Als op een bedieningstoets drukt die geen uitwerking heeft op de gebruikte Sony component, knippert geen enkele functietoets.

Andere Sony componenten uitschakelen

1Druk op de functietoets van de Sony component die u wilt uitschakelen.

2Druk op SYSTEM CONTROL 1/u.

De gekozen component schakelt over naar de wachtstand.

8NL