TOLMUIMEJA
Tolmuimeja elektrijuhtme kerimisega ja tolmunäidikuga.
TÄHTSAD TURVALISUSEMEETMED
1.Lugege läbi kasutusjuhend. Enne tolmuimeja kasutamise algust veenduge, et tolmuimeja võimsuse andmed vastavad olemasoleva vooluvõrgu võimsuse andmetele.
2.TÄHELEPANU: Ärge kasutage tolmuimejat niiskel pinnal ja põrandal.
3.On vaja jälgida, et väikesed lapsed ei mängi tolmuimejaga. Ei tohi kasutada tolmuimejat nagu tooli ja mänguasja. Ärge jätke tolmuimejat töötama valveta. Kasutage tolmuimejat vastavalt otstarbele ja kasutusjuhendile.
4.Antud seadet ei tohi kasutada ilma tolmukogujata. Tööefektiivsuse mõttes tühjendage tolmukoguja enne tema täielikku täitumist.
5.Tolmuimejaga ei tohi korjata tikke, hõõguvat tuhka ega konisid. Hoidke seade kaugemal soojusal- likatest, mille mõjul tekkib deformatsioon ja muutub värv plastmassist detailidel.
6.Tolmuimejaga ei tohi korjata teravaid ja kõvast materjalist tükke, kuna see võib kahjustada tol- muimejat. Ärge astuge peale voolikule. Ärge pange raskust voolikule. Ei tohi sulgeda imemise ja väl- jalaskmise osa.
7.Lülitage tolmuimeja välja enne pistiku eemaldamist pistikupesast. Elektrijuhtme eemaldamisel pis- tikupesast, ärge tõmmake juhet vaid võtke kinni pistikust, et mitte kahjustada elektrijuhet ja pistikupe- sa. Alati tõmmake välja pistik pistikupesast, kui soovite vahetada tolmukogujat.
8.Ei ole soovitav kasutada elektrijuhtme pikendust.
9.Kui tolmuimeja ei tööta, lülitage välja seade ja pöörduge hooldusservisesse.
10.Kui elektrijuhe on kahjustatud, siis turvalisuse mõttes tema vahetamine peab olema teostatud toot- ja, tema servise esindaja või vastava spetsialisti poolt.
TÄHELEPANU
1.Ärge kasutage, et korjata vett.
2.Ei tohi tolmuimejat panna vette.
3.Kontrollige pidevalt voolikut ja ärge kasutage kui on kahjustatud.