ЗАСТЕРЕЖННЯ: НЕ ЗАСТОСОВУЙТЕ ДЛЯ ЧИЩЕН- НЯ БУДЬ-ЯКТИХ ДЕТАЛЕЙ МІКРОХВИЛЬОВОЇ ПЕЧІ КОМЕРЦІЙНІ ЗАСОБИ ДЛЯ ЧИЩЕННЯ ПЕ- ЧЕЙ, ПАРОВІ МИЙНІ ПРИЛАДИ, АБРАЗИВНІ ТА АГРЕСИВНІ МИЙНІ ЗАСОБИ, БУДЬ-ЯКІ ЗАСОБИ, ЩО МІСТЯТЬ ГІДРОКСИД НАТРІЮ АБО АБРАЗИВ- НІ ЧАСТКИ.

РЕГУЛЯРНО ОЧИЩУЙТЕ ПІЧ ТА ПРИБИРАЙТЕ УСІ ЗАЛИШКИ ЇЖІ - Стежте за тим, щоб піч була чи- стою, інакше забруднення можуть привести до пошкодження поверхонь. Це може зменшити термін експлуатації печі й спричинити виник- нення небезпечних ситуацій.

Зовнішні поверхні печі

Ззовні піч можна легко вимити водою з милом. Ре- тельно витріть залишки мила вологою серветкою

йпросушіть зовнішні поверхні печі за допомогою м'якого рушника.

Панель керування

Щоб вимкнути панель керування, відкрийте двер- цята перед чищенням. Чистячи пульт керування, будьте обережні. Акуратно протріть панель ткани- ною, змоченою лише в воді, аж поки на ньому не залишиться бруду.

Не змочуйте тканину надто сильно. Не користуйте- ся жодними хімічними чи абразивними засобами для чищення.

Внутрішні поверхні печі

1.Після кожного використання, доки піч ще тепла, змивайте усі бризки та частки їжі м'якою воло- гою серветкою або губкою. Для чищення сильно забруднених поверхонь можна користуватися м'яким милом, яке потім змивається вологою серветкою до повного видалення усіх залишків. Внаслідок нагрівання бризки, що потрапили на поверхні, можуть почати диміти або спричинити загоряння чи іскріння. Не знімайте кришку хви- леводу.

2.Стежте, щоб мило й вода не потрапляли в ма- ленькі вентиляційні отвори в стінках печі - це може привести до її пошкодження.

3.Не використовуйте аерозольні мийні засоби для чищення внутрішніх поверхонь печі.

4.Регулярно прогрівайте піч без продуктів в режи- мі грилю протягом 20 хвилин.

Залишки продуктів чи розбризканого жиру мо- жуть призводити до появи диму чи неприємного запаху.

5.Під час приготування їжі виділяється пара, що

осаджується у вигляді конденсату всередині та на дверцятах печі. Необхідно протирати його. Накопичування конденсату може призвести до утворення іржі на внутрішніх поверхнях печі.

Стежте за тим, щоб кришка хвилеводу завжди була чистою.

Кришка хвилеводу виготовлена з ламкого матері- алу. Будьте дуже обережні під час її очищення (до- тримуйтеся інструкцій щодо очищення, наведені вище).

ПРИМІТКА: Надмірне змочування може пошкоди- ти кришку хвилеводу.

Кришка хвилеводу належить до витратних деталей, і якщо її регулярно не чистити, вона підлягає заміні.

Приладдя

Приладдя, а саме поворотний столик, його під- ставку та решітку, слід промити в нейтральному мийному розчині та висушити. Їх можна мити в по- судомийній машині.

Дверцята

Щоб усувати всі залишки бруду, регулярно проти- райте дверцята з обох боків, ущільнювачі та суміж- ні деталі вологою м'якою вологою тканиною. Не використовуйте для чищення абразивні засоби.

ПРИМІТКА: Не використовуйте парові очищувачі.

Порада щодо чищення - для простішого чищення Вашої печі:

Покладіть половинку лимона в миску, додайте 300 мл води й розігрівайте за потужності 100% протягом 10-12 хвилин.

Протріть піч начисто м'якою, сухою ганчіркою.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ:

Закінчивши приготування їжі/розморожування, закрийте дверцята. Зауважте, що, поки дверцята бу- дуть відкриті, протягом 10 хвилин світитиметься світло - це запобіжний захід, який нагадуватиме за- крити дверцята.

Якщо час приготування у режимі P100 (800 Вт) перевищує стандартний, піч автоматично знижує потуж- ність з метою запобігання перегріванню. (Рівень потужності мікрохвильової енергії знижується.)

Режим приготування

Стандартний час

Мікрохвилі, P100

30 хвилин

Приготування в режимі грилю/

Перервана експлуатація,

комбінованого грилю

контроль температури та часу

UA-16

Page 130
Image 130
Sharp R-63ST operation manual UA-16, Важлива Інформація