Встановлення телевізора

Монтування телевізора на стіні

Виріб слід кріпити на стіні або стелі тільки у спосіб, вказаний виробником. У разі неправильного кріплення виріб може зісковзнути або впасти, завдавши серйозної шкоди дітям або дорослим, та пошкодитися сам.

Детальну інформацію про монтування настінного кріплення читайте в посібнику, який додається до комплекту настінного кріплення. З питаннями щодо монтування настінного кронштейна звертайтеся до спеціаліста технічної служби. Не рекомендовано робити це самостійно. Компанія Samsung Electronics не несе відповідальності за ушкодження виробу або травми, отримані користувачами у разі самостійного встановлення настінного кріплення.

Монтування комплекту настінного кріплення

Телевізор можна монтувати на стіні за допомогою комплекту настінного кріплення (продається окремо).

Якщо ви хочете встановити звукову панель і телевізор на стіні за допомогою настінного кріплення, спершу прикріпіть звукову панель до телевізора, а тоді примонтуйте поєднання телевізора/звукової панелі до настінного кріплення. Докладніше читайте у вказівках, які додаються до звукової панелі.

-- Можливість встановлення звукової панелі на настінному кріпленні може не підтримуватися у певному регіоні чи для певної моделі.

Кронштейн

для Телевізор

настінного

кріплення

C

Примітки і технічні характеристики комплекту настінного кріплення VESA

Встановлюйте настінне кріплення на твердій стіні, перпендикулярній до підлоги. Перш ніж кріпити настінне кріплення до інших поверхонь, аніж гіпсова плита, зверніться до найближчого дилера по додаткову інформацію. Якщо встановити телевізор на стелі або похилій стіні, він може впасти і завдати серйозних травм користувачеві.

Тип пристрою

Розмір телевізора в дюймах

Характеристики отвору для

C (мм)

гвинта VESA(A * B) у міліметрах

 

 

 

Телевізор надвисокої

 

 

 

чіткості (UHD)

40

200 x 200

18,1 ~ 20,5

[Вигнутий]

 

 

 

Тип пристрою

Стандартний гвинт

Кількість

 

Телевізор надвисокої

 

 

 

чіткості (UHD)

M8

4

 

[Вигнутий]

 

 

 

Українська - 10

[40S9-RU]BN68-07511H-00L04.indb 10

 

 

2015-06-03 오후 2:12:27