Екодатчик і яскравість зображення

Екодатчик автоматично налаштовує яскравість зображення на екрані телевізора. Датчик вимірює рівень освітлення у приміщенні й автоматично оптимізує яскравість зображення телевізора з метою зменшення споживання електроенергії. Щоб вимкнути цю функцію, перейдіть до пункту MENU > Система > Еколог. рішення > Екодатчик.

-- Якщо зображення, яке ви переглядаєте в темному середовищі, надто темне, причиною цього може бути режим Екодатчик.

-- Не блокуйте нічим датчик. Це може призвести до зменшення яскравості зображення.

Попередження щодо нерухомого зображення

Уникайте відображення на екрані нерухомих зображень (наприклад, фотографій у форматі jpeg) або нерухомих елементів (наприклад, логотипу телеканалу, рядка біржових котирувань або новин внизу екрана тощо) чи зображень у панорамному форматі або у форматі 4:3. Тривале відображення нерухомого зображення може спричинити вигоряння екрана зі світлодіодною підсвіткою, що негативно вплине на якість зображення. Щоб зменшити ризик виникнення такого ефекту, дотримуйтеся викладених нижче рекомендацій.

••Уникайте відображення нерухомого зображення протягом тривалого часу.

••Намагайтеся завжди вибирати формат зображення таким чином, щоб воно займало весь екран. Оптимальний формат можна вибрати в меню налаштування формату зображення на телевізорі.

••Зменште рівень яскравості і контрастності, щоб уникнути появи залишкових зображень.

••Використовуйте усі функції, які розроблені для зменшення ефекту залишкового зображення і вигоряння екрана. Детальну інформацію читайте в електронному посібнику.

Догляд за телевізором

-- Якщо на екрані телевізора є наклейки і якщо їх видалити, на екрані можуть бути залишки клею. Перш ніж використовувати телевізор, усуньте залишки клею.

-- Чистячи виріб, будьте обережні, щоб не подряпати корпус та екран телевізора. Щоб уникнути подряпин, обережно витирайте корпус та екран м’якою ганчіркою.

Не розпилюйте воду чи інші рідини безпосередньо на телевізор. Будь-яка рідина, потрапивши всередину виробу, може спричинити несправність, займання або ураження електричним струмом.

Вимкніть телевізор, тоді обережно витріть плями та відбитки пальців з екрана за допомогою ганчірки з мікрофібри. Витирайте виріб м’якою ганчіркою, злегка змоченою у воді. Не використовуйте займисті рідини (бензин, розчинники тощо) чи засоби для чищення. Стійкі забруднення усувайте, розпиливши на ганчірку невелику кількість засобу для чищення екранів.

Українська

Українська - 9

[40S9-RU]BN68-07511H-00L04.indb 9

 

 

2015-06-03 오후 2:12:26