Заходи безпеки: кріплення телевізора на стіні

Увага. Не тягніть, не штовхайте і не залазьте на телевізор, інакше він може впасти. Особливо зверніть увагу на те, щоб діти не виснули на телевізорі і не розхитували його. В іншому разі телевізор може перевернутись і призвести до серйозної травми чи смерті. Дотримуйтесь усіх заходів безпеки, зазначених на вкладеній листівці з правилами техніки безпеки. З міркувань безпеки для додаткової стабільності пристрою скористайтесь засобом проти падіння, описаним нижче.

Вказівки щодо запобігання падінню телевізора

Це загальні вказівки. Затискачі, гвинти і шнурки не надаються компанією Samsung. Їх слід придбати окремо. З питань встановлення спеціального обладнання та засобів проти падіння радимо звернутись до спеціалістів зі встановлення телевізорів.

1. Вставте гвинти у затискачі та надійно зафіксуйте їх на стіні. Перевірте, чи гвинти надійно зафіксовані на стіні. -- Залежно від типу стіни можуть знадобитися додаткові засоби, наприклад анкери.

2. Викрутіть гвинти посередині на задній панелі телевізора, вставте гвинти у затискачі і знову вкрутіть гвинти.

-- Гвинти можуть не постачатися разом із виробом. У такому разі придбайте гвинти, які відповідають поданим далі технічним характеристикам.

3.З’єднайте затискачі на телевізорі із затискачами на стіні за допомогою міцного шнурка, після чого надійно зав’яжіть шнурок.

-- Встановлюйте телевізор близько до стіни, щоб він не перевернувся назад.

-- Протягніть шнурок так, щоб затискачі на стіні були на одному рівні або нижче затискачів на телевізорі. -- Перш ніж пересувати телевізор, розв’яжіть шнурок.

4. Перевірте, чи усі з’єднання виконано належним чином. Час від часу перевіряйте з’єднання на наявність пошкодження чи послаблення. Якщо у вас виникли сумніви щодо надійності з’єднань, зверніться до професійного монтажника.

Українська - 12

[40S9-RU]BN68-07511H-00L04.indb 12

 

 

2015-06-03 오후 2:12:27