N

O P

NMANUAL II-registerknoppen

Met deze knoppen kunt u een tweede registratie aan de voor het MANUAL I-werk gekozen registratie toe- voegen (als de [II/I]-indicator oplicht). U kunt de tweede registratie echter ook aan de rechter klavier- helft toewijzen, die dan als tweede manuaal fungeert (zie blz. 132).

Opgelet: Het volume van het MANUAL II-werk kunt u alleen met een optioneel zwelpedaal wijzigen. Omdat dit echter de enige sectie zonder eigen volumeregelaar is, kunt u ze in balans brengen door het volume van de overige secties te wij- zigen.

OREC-knop

Uw C-190 biedt tevens een digitale opnamefunctie. Druk op deze knop om de opname voor te bereiden. (Druk vervolgens op [PLAY] om de opname te star- ten.) Er zijn vier songgeheugens. Zie blz. 138.

PPLAY-knop

De functie van deze knop hangt af van de REC-indi- cator: als hij knippert, start u met de [PLAY]-knop de opname van een nieuwe song. Als de REC-indicator uit is, kunt u met [PLAY] de weergave van een eerder opgenomen song starten.

Druk deze knop samen met [REC] in om de demo- functie van de C-190 te activeren (zie blz. 130).

C-190 Draagbaar Orgel r

Frontpaneel

QR

QREVERB-knop

Druk op deze knop om het digitale galmeffect in (indicator licht op) of uit te schakelen. Zie blz. 136.

RWINDCHEST PANNING-knop

Druk op deze knop om een functie te activeren waar- mee u de verdeling van de orgelnoten in het stereo- geluidsbeeld kunt bepalen. Er zijn vier mogelijke instellingen (zie de indicators en iconen boven de knop), die u voor elke orgelklank apart kunt instellen. Zie blz. 140.

127