
NEDERLANDS
2Voorzorgsmaatregelen bij de installatie•Als de
Als dit gebeurt, moet u de
•Installeer dit toestel horizontaal.
Wanneer het toestel met het voorpaneel naar boven wordt gebruikt (en het toestel verticaal geïnstalleerd is) of wanneer het voorpaneel afhelt, zal het toestel niet naar behoren functioneren.
4OPENEN EN SLUITEN VAN DE
✽. Deze bediening is alleen mogelijk wanneer de spanning is ingeschakeld.
1.Druk op de
2.Druk op de
5NORMALE
1.Druk op de
2.Plaats de CD die u wilt afspelen.
3.Stel de
• Stel de stand na voltooiing van de weergave in. (Voorkeuzefunctie)
Finish stop :
De stopstand (servofuncties worden uitgeschakeld) wordt ingesteld nadat de weergave is voltooid.
Finish next :
De
✽Nadat de laatste track is weergegeven, wordt
de
Finish recue :
Nadat de weergave is voltooid, wordt de
1.Druk op de
•Auto cue gaat automatisch naar het punt waarop de audio start.
De cd wordt gecued naar het punt waarop de audio start, niet naar het punt waarop de track start. Het minimale niveau waarbij geluid wordt herkend kan worden ingesteld tussen
•Aan het einde van de track gaat het tijddisplay knipperen om de operator visueel te waarschuwen dat het einde van de track bijna is bereikt. Het punt waarop het display begint te knipperen kan worden ingesteld binnen een bereik van 0 tot 60 seconden (in 7 stappen) vóór het einde van de track.
•Zorg ervoor dat de
•Neem de CD bij de randen vast en leg hem op de lade. (Raak het signaaloppervlak, d.i. de glanzende kant, niet aan).
•Wanneer u CD met een diameter van 12 cm gebruikt, moet u ervoor zorgen dat deze goed in de buitenste geleider van de lade ligt. Een CD met een diameter van 8 cm moet in de binnenste geleider worden geplaatst.
•Druk op de
•Wanneer de
OPGELET:
•Als uw vinger bekneld raakt in de
•Plaats geen vreemde voorwerpen op de CD- lade en plaats niet meer dan één CD tegelijk op de lade. Dit kan storingen veroorzaken.
•Druk de
•Deze speler kan
•De
Stel het “C
Wanneer een track wordt gekozen, wordt het punt waar het geluid begint gevonden wanneer een track wordt gecued en wordt de standby- stand ingesteld op dat punt.
•Kies de weergavestand. (Voorkeuzefunctie) SINGLE : (weergavestand voor één track)
De stopstand wordt ingesteld na de weergave van de gekozen track.
CONT. : (continue weergavestand)
De stopstand wordt ingesteld na de weergave van de laatste track.
4.Druk op de
•De sluimerstand wordt ingeschakeld als er gedurende de ingestelde tijdsduur geen bediening plaatsvindt in de
Wanneer in de sluimerstand de toets PLAY/PAUSE wordt ingedrukt, zal de weergave worden gestart vanaf het begin van de track waarbij de sluimerstand werd ingesteld. Als de
Terwijl u de
Bericht | Betekenis |
|
|
No Disc | Geen disc ingelegd, disc niet leesbaar of disc omgekeerd ingelegd. |
|
|
TOC Error | De |
|
|
Invalid CD | De cd is een |
|
|
Tray Error | De |
|
|
(Pause)
U kunt de weergave tijdelijk onderbreken en vervolgens vanaf datzelfde punt in de track hervatten.
1.Druk op de
2.Druk nogmaals op de
58