
WAARSCHUWING
•Installeer GEEN enkele eenheid op een plaats waar;
–dit een gevaar vormt voor het bedienen van het stuur of de versnelling, aangezien elke belemmering van de juiste werking van het stuur en de versnelling tot een ongeluk kan lijden.
–dit een gevaar vormt voor de airbag, aangezien elke belemmering van de werking van de airbag tot een dodelijk ongeluk kan lijden.
–dit het uitzicht belemmert.
•Bedien GEEN enkele eenheid terwijl u uw handen aan het stuur nodig hebt, aangezien dit anders tot een ongeluk kan lijden.
•Leg GEEN enkele spraakgestuurde opdracht vast terwijl u aan het rijden bent, aangezien dit tot een ongeluk kan lijden.
•Als u de eenheid wilt bedienen terwijl u aan het rijden bent, is het zaak dat u eerst de weg voor u verkent, aangezien dit anders tot een ongeluk kan lijden.
LET OP bij het instellen van het volume
Bij CD’s is in vergelijking tot andere geluidsdragers nauwelijks sprake van achtergrondruis. Wanneer het volume van bijvoorbeeld de tuner wordt aangepast, kan het gebeuren dat de luidsprekers door de plotselinge toename van het geluid beschadigd raken. Draai het volume daarom voordat u een CD afspeelt eerst terug en pas het geluid daarna aan uw wensen aan.
De
Druk terwijl de ¢tot de vermelding DEMO in het onderste gedeelte van de display wordt weergegeven.
Er worden diverse functies en
Tijdens de
Druk als u de ¢terwijl u de
• Als u niets doet, wordt de
Hoe u de cijfertoetsen gebruikt:
Nadat u op de toets MODE BAND hebt gedrukt, werken de cijfertoetsen als andere functietoetsen (de vermelding “MODE” blijft op de display staan).
Als u deze toetsen als cijfertoetsen wilt gebruiken nadat u op de toets MODE BAND hebt gedrukt, moet u 5 seconden wachten zonder op een toets te drukken zodat de vermelding “MODE” van de display verdwijnt.
• Ook als u nogmaals op de toets drukt, verdwijnt de vermelding “MODE” van de display.
NEDERLANDS
3