Aansluiten van het toestel

WAARSCHUWING

Diagram A - Correct

Versterker

 

 

 

 

 

4 Luid-

 

4 Luid-

spreker

 

spreker

 

2 brugschakeling

Versterker

Diagram B - Incorrect

2 Luid- spreker

1 brugschakeling

Versterker

2

Luidspreker

Versterker

U mag deze versterker NIET installeren of gebruiken door luidsprekers van 2 (of lager) parallel te bedraden om een overbrugde modus (brugschakeling; diagram B) van 1 (of lager) te verkrijgen.

Een onjuiste overbrugging kan leiden tot schade aan de versterker, rook en oververhitting. Het oppervlak van de verwerker kan ook te heet worden om aan te raken en dit kan resulteren in lichte brandwonden.

Om een overbrugde modus (brugschakeling) op de juiste manier te installeren of te gebruiken en een belasting van 2

te verkrijgen, dient u twee luidsprekers van 4 parallel te bedraden met Links + en Rechts - (diagram A) of een enkelvoudige luidspreker van 2 te gebruiken.

Raadpleeg bovendien de handleiding van de luidspreker in kwestie voor meer informatie over de juiste manier van aansluiten.

Enkele versterker

De MODE SELECT schakelaar

 

Aansluiten op een autostereo.

moet op MASTER staan.

 

Zie het “Aansluitschema” voor details.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 tot 8

2 000 W (1 )

• Gebruik luidsprekers met een impedantie van 1 tot 8 .

11

Page 102
Image 102
Pioneer D2000SPL Enkele versterker, Diagram a Correct Versterker Luid, Aansluiten op een autostereo, Moet op Master staan