Встановлення телевізора на підставці

Перевірте, чи наявні усі зображені компоненти, і чи зібрали ви підставку, дотримуючись вказівок зі збору.

Монтування телевізора на стіні за допомогою настінного кріплення (елемент додаткової комплектації)

Виріб слід кріпити на стіні або стелі тільки у спосіб, вказаний виробником. У разі неправильного кріплення виріб може зісковзнути або впасти, завдавши серйозної шкоди дітям або дорослим, та пошкодитися сам.

Монтаж комплекту настінного кріплення

Комплект настінного кріплення (продається окремо) дає змогу встановити телевізор на стіні.

Щоб зібрати стінне кріплення, використовуйте пінополістирол з коробки для захисту телевізора. Покладіть телевізор і вкрутіть гвинти.

Якщо ви хочете встановити звукову панель і телевізор на настінному кріпленні, спершу прикріпіть звукову панель до телевізора, а тоді примонтуйте телевізор. Докладніше читайте у вказівках, які додаються до звукової панелі.

-- Можливість встановлення звукової панелі на настінному кріпленні може не підтримуватися у певному регіоні чи для певної моделі.

Щоб отримати детальну інформацію про монтаж настінного кріплення, дивіться посібник, який додається до настінного кріплення. З питаннями щодо монтажу настінного кронштейна звертайтеся до спеціаліста технічної служби. Ми не радимо робити це самостійно. Компанія Samsung Electronics не несе відповідальності за ушкодження виробу або травми, отримані користувачами у разі самостійного встановлення настінного кріплення.

Кронштейн

Телевізор

для

 

настінного

Адаптер для

монтажу

настінного

 

кріплення

C

Перед встановленням будь-якого іншого комплекту настінного кріплення, прикріпіть до телевізора адаптер настінного кріплення, який продається окремо.

-- Перегляньте «Посібник зі встановлення», який додається до нашого комплекту настінного кріплення.

Технічні характеристики комплекту настінного кріплення (VESA)

Комплект настінного кріплення не додається до пристрою, а продається окремо. Встановлюйте настінне кріплення на твердій стіні, перпендикулярній до підлоги. З питань встановлення кріплення на іншому матеріалі xзвертайтеся до місцевого дилера. У разі встановлення на стелі або похилій стіні телевізор може впасти і завдати серйозних травм користувачеві.

-- У таблиці нижче наведено стандартні розміри комплектів настінного кріплення.

-- До комплекту настінного кріплення входить детальний посібник зі встановлення і всі необхідні складові. -- Не використовуйте гвинти, які не відповідають стандартним технічним характеристикам гвинтів VESA.

-- Не використовуйте гвинти, довші за стандартні розміри або які не відповідають технічним характеристикам VESA. Надто довгі гвинти можуть завдати пошкоджень внутрішнім деталям виробу.

Українська - 4