Використання картки CI або СI+

Щоб переглядати платні канали, слід вставити картку CI або CI+.

-- Якщо картку CI або CI+ не вставити, для деяких каналів на екрані з’являтиметься повідомлення Scrambled Signal (Кодований сигнал).

-- За 2-3 хвилини на екрані відображатиметься така інформація: номер телефону, ідентифікатор картки CI або CI+, ідентифікатор

головного вузла тощо. Якщо з’явиться повідомлення про помилку, зверніться до постачальника послуг.

-- Після завершення конфігурації інформації каналу з’явиться повідомлення про те, що оновлення завершено. Це означає, що список каналів оновлено.

ПРИМІТКА

-- Картку CI або CI+ можна придбати в місцевого постачальника послуг кабельного телебачення. -- Виймаючи картку CI або CI+, будьте обережні, оскільки від падіння картка може вийти з ладу. -- Вставляйте картку CI або CI+ відповідно до позначок на ній.

-- Розташування гнізда COMMON INTERFACE може різнитися залежно від моделі.

-- Картки CI або CI+ не підтримуються в деяких країнах і регіонах. Докладніші відомості можна отримати в місцевого уповноваженого дилера.

-- У разі виникнення проблем звертайтеся до постачальника послуг.

-- Вставте картку CI чи CI+, що відповідає поточним налаштуванням сигналу з антени. Інакше зображення на екрані може бути спотворене чи не відображатися взагалі.

Під’єднання до мережі

Під’єднавши телевізор Smart TV до мережі, можна отримати доступ до таких мережевих послуг, як Smart Hub та оновлення програмного забезпечення.

Під’єднання до мережі – бездротове з’єднання

Під’єднання телевізора до Інтернету через звичайний маршрутизатор чи модем.

Бездротовий маршрутизатор IP-адрес чи модем, що підтримує сервер DHCP

Роз’єм локальної мережі на стіні

Кабель локальної мережі (не додається в комплекті)

Українська - 8