Управління зовнішніми пристроями за допомогою пульта дистанційного керування

телевізора (Настройка універсального пульта ДК)

Система > Настройка універсального пульта ДК

-- Доступність функції залежить від конкретної моделі та регіону.

Функція універсального дистанційного керування дає можливість керувати декодером каналів кабельного мовлення, програвачем дисків Blu-ray, домашнім кінотеатром та іншими зовнішніми пристроями, які під’єднані до телевізора, використовуючи лише один пульт дистанційного керування телевізора. Щоб використовувати пульт дистанційного керування телевізора як універсальний пульт, спершу потрібно під’єднати кабель-продовжувач ІЧ сигналів (додається).

-- Для керування зовнішніми пристроями Samsung за допомогою пульта дистанційного керування телевізора без жодного додаткового налаштування можна також скористатися функцією Anynet+ (HDMI-CEC). Докладніше про це читайте у розділі « e-Manual ».

-- Деякі під’єднані до телевізора зовнішні пристрої можуть не підтримувати функцію універсального дистанційного керування.

Налаштування універсального пульта дистанційного керування

Під’єднайте кабель-продовжувач ІЧ сигналів до вихідного роз’єму для ІЧ сигналів телевізора, як показано на малюнку, і встановіть передавач на кінці кабелю на відстані до 10 см від приймача сигналів дистанційного керування зовнішнього пристрою, скерувавши його в напрямку приймача. При цьому між кабелем-продовжувачем ІЧ сигналів та зовнішнім пристроєм не має бути жодних перешкод. Наявність перешкоди завадить передачі сигналів пульта дистанційного керування.

10 см

Управління зовнішніми пристроями за допомогою пульта дистанційного керування телевізора

1.Увімкніть зовнішній пристрій, для якого потрібно налаштувати функцію універсального дистанційного керування, і відкрийте екран Джерело.

2.Виберіть пункт Настройка універсального пульта ДК вгорі екрана. Розпочнеться процес налаштування універсального пульта дистанційного керування.

3.Дотримуйтесь інструкцій на екрані та зареєструйте зовнішній пристрій.

Українська

Українська - 13