Ärge tehke seadmesse märkmeid ega otsige telefoninumbreid. Ülesandeloendi koostamine või aadressiraamatu lehitsemine viib tähelepanu ohutult juhtimiselt eemale.

Valige numbreid mõistlikult ja hinnake liikluse olukorda. Helistage vaid siis, kui te parajasti ei liigu, või enne liiklusesse minekut. Proovige kõned ajastada hetkele, kus auto ei liigu.

Ärge pidage stressitekitavaid ega emotsionaalseid vestlusi, mis võivad tähelepanu kõrvale juhtida. Teatage inimesele, kellega vestlete, et olete autoroolis ning katkestage vestlus, kui see võib teie tähelepanu sõidu ajal häirida.

Kasutage seadet abi kutsumiseks. Tulekahju, liiklusõnnetuse või meditsiiniabi vajaduse korral helistage hädaabinumbril.

Aidake oma seadme abil teisi hädasolijaid. Kui märkate liiklusõnnetust, kuriteo toimepanemist või eluohtlikku hädaolukorda, helistage hädaabinumbril.

Helistage vajadusel autoabi või mõnel muul mittehädaabi numbril. Kui märkate ohtlikult teel olevat autot, purunenud liikluse reguleerimisvahendit, väiksemat, ilmselt ohvriteta liiklusõnnetust või autot, mis on teadaolevalt varastatud, helistage olukorrast teatamiseks vastaval telefoninumbril.

Mobiilseadme õige hooldamine ja kasutamineHoidke seade kuivanaNiiskus ja vedelikud võivad teie seadme osi ja elektroonikat kahjustada.

Ärge lülitage enda seadet märjana sisse. Juhul kui teie seade on juba sisse lülitatud, lülitage see välja ning eemaldage otsekohe aku (juhul kui seade ei lülitu välja või teil ei õnnestu akut eemaldada, jätke see nagu on). Seejärel kuivatage seadet rätikuga ning viige teeninduskeskusesse.

Vedelikud muudavad sildi värvi, mis näitab, et seadme sisu on vedelikuga kokku puutunud. Veekahjustuse korral ei pruugi tootjagarantii kehtida.

Ärge hoidke seadet väga tolmuses kohas või kergelt lenduvate ainete läheduses

Tolm ja võõrkehad võivad kaasa tuua seadme tõrke ning põhjustada tulekahju või elektrilöögi.

Säilitage oma seadet ainult tasasel pinnalTeie seade võib kukkudes puruneda.

Eesti

124