15pin 3-realine D-Sub-konnektor, 24pin 3-realine DVI-I-konnektor

Tarbitav võimsus

Vähem kui 38W

Mõõtmed (laius x sügavus x kõrgus)/Kaal

420,2 x 269,0 x 420,5 mm(16,5 x 10,6 x 16,6 tolli ) / 6,0 kg

Ümbritsev keskkond

 

Töökeskkond

Temperatuur: 10°C ~ 40°C(50°F ~ 104°F)

 

Niiskus: 10% ~ 80% ('non-condensing')

Ladustamine

Temperatuur: -20°C ~ 45°C(-4°F ~113°F)

 

Niiskus: 5% ~ 95% ('non-condensing')

Plug & Play (PNP)

 

Selle monitori võib installeerida mistahes Plug & Play'ga ühilduvasse süsteemi. Monitori ja arvutisüsteemi koos toimimine loob parimad töötingimused ning tagab kuvari sobiva seadistuse. Enamikel juhtudel toimub monitori installeerimine automaatselt, väljaarvatud juhud, mil kasutaja soovib valida alternatiivseid seadistusi.

Vastuvõetav punkt

TFT LCD ekraan on valmistatud eesrindlikku pooljuhttehnoloogiat kasutades, antud toote pretsisioon on 1ppm (miljondik osa) (või kõrgem). Kuid PUNASE, ROHELISE, SINISE ja VALGE värvi pikslid tunduvad olevat mõnikord heledad või on näha musti piksleid. See ei tulene toote halvast kvaliteedist ega takista selle kasutamist.

￿Näiteks selle toote puhul on TFT LCD alapikslite arv 3.932.160.

Märkus: Toote disain ja spetsifikatsioonid võivad ette teatamata muutuda.PowerSaver

See monitor on varustatud sisseehitatud energia juhtimise süsteemiga 'PowerSaver'. Antud süsteem säästab energiat, lülitades monitori madalamale energiatarbimise rezhiimile, kui kuvarit pole teatava aja jooksul kasutatud. Monitor naaseb automaatselt tavapärasesse töörezhiimi, kui liigutate arvuti hiirt või vajutate klaviatuuri klahvi. Energia säästmiseks lülitage monitor VÄLJA (OFF), kui seda ei vajata või pikema aja vältel ei kasutata. PowerSaver'i süsteem toimib teie arvutisse installeeritud VESA DPMS'iga ühilduva videokaardiga. Selle funktsiooni häälestamiseks kasutage arvutisse installeeritud utiliiti.

OlekNormaaltalitlusEnergiasäästure￿iimToide väljas
EPA / ENERGY 2000

 

 

 

Toiteindikaator

Sinine

Must

 

Must

Tarbitav võimsus

Vähem kui 38W

Vähem kui 1W

 

Vähem kui 1W

(Off-re￿iim)

 

(120 Vac / 230 Vac)

 

 

 

See monitor ühildub EPA ENERGY STAR®'iga ja ENERGY2000'ga, kui seda kasutatakse koos VESA DPMS -funktsionaalse arvutiga. ENERGY STAR®'i partnerina on Samsung Electronics Co., Ltd. kindlaks määranud, et see toode vastab energiakasutuse efektiivsuse osas ENERGY STAR®'i direktiividele.