Tikslumas

Taškų, iš kurių sukuriamas vaizdas ekrane vertikalia ir horizontalia kryptimi, skaičius vadinamas 'raiška'. Tai skaičius, parodantis ekrano tikslumą. Didelė raiška naudinga atliekant keletą užduočių, kadangi ekrane galima atvaizduoti daugiau informacijos.

Pavyzdys : Jei raiška yra 1920 X 1200, tai reiškia, jog vaizdas ekrane sudarytas iš 1920 taškų horizontalia kryptimi (horizontali raiška) ir 1200 eilučių vertikalia kryptimi (vertikali raiška).

S-Video

Tai „Super Video“ santrumpa. S-Video užtikrina iki 800 eilučių horizontaliąją raišką, todėl vaizdas yra ypač aukštos kokybės.

Išorinio įrenginio įėjimas

Išorinio įrenginio įėjimas reiškia vaizdo signalo įėjimą iš išorinių vaizdo signalo šaltinių, pavyzdžiui, vaizdo magnetofonų, vaizdo kamerų ar DVD grotuvų, atskirai nuo TV transliacijos.

DVD

Skaitmeninių diskų technologijos tipas, perimantis tik gerąsias CD ir LD savybes gerai skiriamajai gebai/kokybei pasiekti ir leidžiantis vartotojui mėgautis aiškesniais vaizdais.

Geresniam vaizdavimui

Sureguliuokite kompiuterio raišką ir ekrano atkūrimo dažnį (vertikaliosios skleistinės dažnį) kompiuterio valdymo pulte, kaip aprašyta toliau, kad galėtumėte mėgautis geriausia vaizdo kokybe. Vaizdo kokybė gali būti nevienoda, jei geriausia vaizdo kokybė neužtikrinama iki TFT skystųjų kristalų ekrano.

Raiška : 1920 X 1200

Vertikaliosios skleistinės dažnis (atkūrimo dažnis) : 60 Hz

Šiame gaminyje panaudotas TFT skystųjų kristalų ekranas, pagamintas naudojant sudėtingą puslaidininkių technologiją, kurios tikslumas didesnis nei 1 ppm (vienas iš milijono). Tačiau retkarčiais gali būti pastebimi ryškūs RAUDONOS, ŽALIOS, MĖLYNOS ir BALTOS spalvos taškai, taip pat retkarčiais galima pastebėti juodus taškus.

Tai nėra blogos kokybės požymis ir gaminį galima naudoti nejaučiant diskomforto.

Pavyzdžiui, šiame gaminyje yra 6.912.000 sudėtinių TFT LCD vaizdo elementų.

Valydami monitoriaus išorę ir ekrano paviršių, naudokite nedidelį rekomenduojamo valiklio kiekį ir nupoliruokite minkštu sausu skudurėliu. Valydami skystųjų kristalų ekrano sritį, nespauskite, tik švelniai nutrinkite nešvarumus.

Jei paspausite pernelyg stipriai, ekrane gali atsirasti dėmė.

Jei nesate patenkinti vaizdo kokybe, galite ją pagerinti, atlikdami "automatinio sureguliavimo funkciją" ekrane, kuris atvaizduojamas paspaudus lango uždarymo mygtuką.

Jei po automatinio sureguliavimo tebėra matomi triukšmai, naudokite TIKSLAUS/GRUBAUS sureguliavimo funkciją.

Jei ilgą laiką žiūrite į nekintantį ekraną, gali susidaryti liekamojo vaizdo efektas arba vaizdas gali susilieti.

Jei ilgesnį laiką būsite ne prie monitoriaus, įjunkite energijos taupymo režimą arba nustatykite judantį ekrano užsklandos paveikslėlį.

Oficialūs pareiškimai

Informacija šiame dokumente gali būti keičiama iš anksto apie tai nepranešant. © 2007 Samsung Electronics Co., Ltd. Visos teisės saugomos.

Bet koks kopijavimas be išankstinio Samsung Electronics Co., Ltd. leidimo raštu griežtai draudžiamas.