vaizdo kontrolerį ir kompiuterio sistemą; jūsų monitorius veikia tinkamai.

Perspėjimo pranešimai

Jei yra problema, susijusi su įėjimo signalais, ekrane atvaizduojamas pranešimas arba ekranas išlieka tamsus net tuomet, kai švyti maitinimo indikatorius. Pranešimas gali nurodyti, jog signalas yra už monitoriaus darbo diapazono ribų arba jog reikia patikrinti signalo laidą.

Aplinka

Monitoriaus vieta ir padėtis gali turėti įtakos vaizdo kokybei ir kitoms monitoriaus savybėms.

Jei prie monitoriaus yra žemų tonų garsiakalbis, atjunkite ir perkelkite garsiakalbį į kitą vietą. Pašalinkite visus elektroninius įrenginius, pavyzdžiui, radijo aparatus, ventiliatorius, laikrodžius ir telefonus, esančius prie monitoriaus arčiau nei 3 pėdų (vieno metro) atstumu.

Naudingi patarimai

Monitorius atkuria iš kompiuterio gaunamus vaizdo signalus. Taigi, jei yra kompiuterio arba vaizdo plokštės gedimas, monitoriaus ekranas gali tapti tamsus, pablogėti spalvos, atsirasti trukdžiai, nutrūkti sinchronizacija ir t.t. Šiuo atveju pirmiausia išsiaiškinkite problemos šaltinį, tuomet kreipkitės į aptarnavimo centrą arba savo prekybos atstovą.

Monitoriaus būklės įvertinimas

Jei ekrane nėra vaizdo arba atvaizduojamas pranešimas "Not Optimum Mode", "Recommended mode 1280 x 1024 60 Hz", atjunkite laidą nuo kompiuterio, kuomet monitorius tebėra įjungtas.

Jei ekrane atsiranda pranešimas arba jei ekranas tampa baltas, reiškia monitorius veikia normaliai. Šiuo atveju išsiaiškinkite gedimą kompiuteryje.