Обережно поводьтеся із пристроєм і зарядними пристроями

Ніколи не кидайте акумулятор або пристрій у вогонь. Ніколи не кладіть акумулятор або пристрій всередину або на прилади, які виділяють тепло, такі як мікрохвильові печі, кухонні плити або радіатори. У разі перегрівання пристрій може вибухнути. Дотримуйтесь усіх місцевих правил щодо утилізації використаного акумулятора або пристрою.

Ніколи не розбивайте пристрій і не пробивайте в ньому отвори.

Не допускайте перебування пристрою під дією високого зовнішнього тиску. Це може призвести до внутрішнього короткого замикання та перегрівання.

Захищайте пристрій, акумулятор і зарядний пристрій від пошкоджень

Уникайте впливу занизьких та зависоких температур на пристрій та акумулятор.

Вплив екстремальних температур може пошкодити пристрій, а також зменшити зарядну ємність та термін служби пристрою й акумулятора.

Не підключайте один до одного позитивні та негативні полюси акумулятора й уникайте їх контакту з металевими предметами. Це може призвести до несправності акумулятора.

Ніколи не використовуйте пошкоджені зарядні пристрої та акумулятори.

Не зберігайте пристрій поблизу нагрівачів, мікрохвильових печей, гарячого кухонного обладнання чи контейнерів високого тиску або в цих пристроях

Це може призвести до протікання акумулятора.

Пристрій може перегрітися та призвести до пожежі.

Не використовуйте та не зберігайте свій пристрій у місцях з високою концентрацією пилу або аерозольних речовин

Пил або сторонні речовини можуть викликати несправність Вашого пристрою, що може привести до виникнення пожежі або електрошоку.

Українська