Під час утилізації пристрою створіть резервну копію всіх даних, а потім скиньте настройки до заводських, щоб попередити неналежне використання особистої інформації.

Завантажуючи програми, уважно переглядайте інформацію про дозволи. Слід бути особливо обережними в разі використання програм, що мають доступ до багатьох функцій або до значного обсягу ваших особистих даних.

Регулярно перевіряйте свої облікові записи, щоб дізнатися про

наявність неавторизованого або підозрілого їх використання. Якщо ви помітили будь-які ознаки зловживання вашими особистими даними, зверніться до свого оператора зв’язку або видаліть чи змініть дані облікового запису.

Якщо ви загубили пристрій або його було викрадено, змініть паролі до облікових записів, щоб захистити свої особисті дані.

Не працюйте із програмами з невідомих джерел, а також використовуйте для блокування пристрою зразок, пароль або PIN-код.

Не розповсюджуйте матеріали, захищені авторськими правами

Не розповсюджуйте матеріали, захищені авторськими правами, серед інших осіб без дозволу власників вмісту. Це призведе до порушення законів щодо авторських прав. Виробник не несе відповідальності за будь-які юридичні наслідки незаконного використання матеріалів, захищених авторськими правами.

Шкідливі програми та віруси

Для захисту пристрою від шкідливих програм і вірусів дотримуйтеся таких порад із використання. Недотримання цих порад може призвести до пошкодження або втрати даних, на які не поширюється гарантійне обслуговування

Не завантажуйте невідомі програми.

Не відвідуйте ненадійні веб-сайти.

Видаляйте підозрілі повідомлення або повідомлення електронної пошти від невідомих відправників.

Встановіть пароль та регулярно його змінюйте.

Вимикайте безпроводові функції, наприклад Bluetooth, якщо вони не використовуються.

Українська