Відкладайте виклики, що надходять в умовах напруженого дорожнього руху або поганої погоди. Дощ, ожеледь, сніг, лід та інтенсивний рух можуть бути небезпечні.

Не робіть нотатки та не шукайте номери телефонів. Робота зі списком справ або перегляд адресної книги відволікають від основного обов’язку – безпечного керування автомобілем.

Набираючи номер, слідкуйте за рухом транспорту. Намагайтеся

здійснювати виклики, лише коли автомобіль стоїть або перед виїздом на смугу дорожнього руху. Намагайтесь запланувати виклики на час, коли автомобіль перебуватиме на стоянці.

Не розпочинайте напружених або емоційних розмов, які можуть відволікти вас від дороги. Повідомляйте співрозмовників про те, що ви перебуваєте за кермом, та відкладайте розмови, які можуть відволікти вашу увагу від дороги.

Доглядайте за пристроєм і використовуйте його належним чином

Захищайте пристрій від потрапляння вологи

Вологість і всі типи рідин можуть призвести до пошкодження деталей або електронних схем пристрою.

Не вмикайте пристрій, якщо на нього потрапила волога. Якщо пристрій увімкнено, вимкніть його та негайно вийміть акумулятор (якщо пристрій не вимикається або не вдається вийняти акумулятор, залиште його як є). Після цього витріть пристрій рушником і віднесіть його до сервісного центру.

Пристрій оснащено вбудованими індикаторами рідини. Пошкодження, спричинені потраплянням до пристрою води, можуть припинити дію гарантії виробника.

Зберігайте пристрій лише на рівній поверхні

Падіння може призвести до пошкодження пристрою.

Українська