Заходи безпеки під час використання спалаху та підсвічування

Під час використання пристрою залишайте світло увімкненим і не тримайте екран занадто близько перед очима.

Потрапляння спалаху на очі або використання яскравого

підсвічування під час перегляду відео чи довготривала гра на мобільному пристрої можуть призвести до тикозних судом або тимчасової втрати зору. Негайно припиніть використання пристрою, якщо почуваєте будь-який дискомфорт.

Якщо використання аналогічного пристрою вашими знайомими викликало тикозні судоми або тимчасову втрату зору, зверніться до лікаря перед початком використання пристрою.

Якщо відчуваєте дискомфорт, наприклад спазм у м'язах або

розсіяність, негайно припиніть використання пристрою й зверніться до лікаря.

Щоб уникнути надмірного напруження зору, частіше робіть перерви під час використання пристрою.

Зменшення ризику отримання травм через повторювальні рухи

Під час часто повторюваних дій, таких як натискання клавіш, малювання пальцем символів на сенсорному екрані або використання ігор на мобільному пристрої може відчуватися тимчасовий дискомфорт в руках, шиї, плечах або інших частинах тіла. Під час довготривалого використання пристрою тримайте його без напруження, злегка натискайте клавіші, а також робіть перерви. Якщо відчуваєте дискомфорт до або під час використання, припиніть роботу й зверніться до лікаря.

Захист органів слуху та вух під час використання гарнітури

Гучні звуки можуть призвести до погіршення слуху.

Гучні звуки можуть відволікти вас під час руху, і

призвести до аварії.

Завжди зменшуйте рівень гучності, перш ніж під’єднувати навушники до аудіовиходу, і використовуйте найнижчий рівень гучності, достатній для прослуховування розмов або музики.

У сухому середовищі може зрости рівень статичної електрики в гарнітурі. Уникайте використання гарнітури у сухому середовищі або доторкніться до металевого предмета перед підключенням гарнітури до пристрою, щоб розрядити статичну електрику.

Українська