5.Nupp Option (valik)

Seda nuppu korduvalt vajutades saate valida järgmiste pesufunktsioonide vahel:

Leotamine > Intensiivpesu > Eelpesu > Loputus+ > Leotamine + Loputus+ > Intensiivpesu + Loputus+ > Eelpesu + Loputus+ > väljas

Leotamine: kasutage seda funktsiooni pesult plekkide tõhusaks eemaldamiseks leotamise abil.

Funktsioon Leotamine teostatakse pärast pesutsükli 13. minutit.

Funktsioon Leotamine töötab 30 minuti vältel kuue tsüklina, mille puhul üks tsükkel koosneb üheminutilisest tsentrifuugimisest ja neljaminutilisest seisakust.

Leotusfunktsioon on saadaval ainult järgmiste tsüklite ajal: Cotton (puuvillane), Synthetics (sünteetika), Daily Wash (igapäevane pesu), Denim (teksariie), Baby Care (beebiriided) ja Sports Wear (spordiriided).

Intensiivpesu: kasutage seda funktsiooni, kui soovite pesta väga määrdunud pesu, mis vajab intensiivset puhastamist. Kõigi tsüklite aeg pikeneb.

Eelpesu: kasutage seda funktsiooni, et enne põhipesu oma pesu eelpesta. Eelpesufunktsioon on saadaval ainult tsüklite Cotton (puuvillane), Synthetics (sünteetika), Daily Wash (igapäevane pesu), Denim (teksariie), Dark Garment (tumedad riided), Baby Care (beebiriided) ja Sports Wear (spordiriided) puhul.

Loputus+: vajutage seda nuppu täiendavate loputustsüklite lisamiseks.

6.Nupp Delay End (ajastatud lõpp)

Seda nuppu korduvalt vajutades saate liikuda funktsiooni Delay End (ajastatud lõpp) saadaolevate valikute vahel (3–19 tundi ühetunniste sammudena).

Näidikul kuvatav tund tähistab pesutsükli lõppemiseni kuluvat aega.

7.Käivitamise/peatamise nupp

Vajutades seda nuppu, saate programme peatada ja uuesti alustada.

8.Toitenupp

Vajutage seda nuppu üks kord, et pesumasin käivitada. Seejärel vajutage seda uuesti, et pesumasin välja lülitada.

Kui pesumasina toide on jäetud sisse rohkem kui kümneks minutiks, ilma et selle aja jooksul ühtegi nuppu vajutataks, lülitatakse toide automaatselt välja.

KASUTAMINE 03  

Eesti - 23

Untitled-1 23

 

 

2014-03-18 �� 6:17:43